BETONOVÉ STĚRKY

Nabízím aplikaci kvalitních betonových stěrek švýcarské kvality, které jsou moderním a zároveň nadčasovým řešením.  Jakékoliv barevné řešení, betonové šedivé, hnědé, žluté, modré, červené, růžové, perleťové, zlaté, měděné není žádný problém.  Vzhled  přirozeně působícího luxusního povrchu lze použít na stěnách obývacích pokojů, kuchyních, v koupelnách včetně sprchových koutů, krbech, podlahách, schodištích, nábytku i v exteriéru a víceméně kamkoliv, kde dekorativní stěrku budete chtít. Jedná se o vysoce dekorativní a mechanicky i vodě odolnou imitaci betonu. 

Nabídka se vyjímá oproti ostatním variabilitou struktur a barev betonových stěrek a také nabízíme další imitace stavebních i přírodních materiálů a to vše za bezkonkurenční kvalitu a cenu. O Vaši cenu si napište přes formulář nebo mne kontaktujte.

Realizuji dekorativní stěrky převážně v okrese Olomouc, Přerov, Prostějov, Kroměříž, Zlín. Případně i kdekoliv po České republice.

info@beton-sterky.cz

+420 776 141 954


           KREATIVNÍ OMÍTKY


Nabízím také provedení  finálních kreativních omítek stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí. Dekorativní a ochranná vrstva v kombinaci s dalšími omítkami v různé barevnosti je možné vytvořit kreativní varianty strukturovaných povrchů (např. imitace kamenného obkladu, cihelného obkladu i dřeva). Vynikající stálost barev, vynikající odolnost proti znečištění povrchu. Zajišťuje velmi paropropustný a vodoodpudivý povrch s vysokou mechanickou odolností a pružností. Široká nabídka barevných odstínů.